Dodavatel konstrukčních plastů,
tavných lepidel a průmyslové chemie


EMS-GRILTECH

EMS-GRILTECH

EMS-GRILTECH je obchodní jednotkou EMS-CHEMIE AG.

EMS-GRILTECH vyrábí a prodává technická textilní vlákna, promotory adhese Grilbond, tavná lepidla Griltex, tvrdidla Primid pro práškové barvy a reaktivní rozpouštědla Grilonit. Tyto materiály a aditiva jsou vynikající speciální produkty pro technicky náročné aplikace. Vedení obchodní jednotky EMS-GRILTECH společně s výzkumnými laboratořemi, technickým servisním střediskem a výrobním jednotkami se nachází v Domat/EMS Švýcarsko.

Produkty se používají v mnoha odlišných aplikacích:

Griltex EMS

Griltex tavná lepidla se používají pro pojení textilií i technické spoje. Lepidla Griltex jsou na bázi kopolyamidů a kopolyesterů a jsou dodávána ve formě prášku nebo granulátu.

GRILON EMS

Grilon tavitelná a separační vlákna usnadňují výrobní procesy v textilním průmyslu. Jejich podstatou jsou PA6, PA12, PA610 a PA612 a kopolyestery. Do této skupiny patří i vlákna používaná při výrobě plstěnců pro papírenský průmysl a jsou používána i v jiných okrajových aplikacích, granulát speciálních typů Grilon je určen pro výrobu monofilamentů.

PRIMID EMS

Primid jsou síťovací činidla pro povětrnostně odolné práškové barvy. S jejich přispěním je možno vytvářet ekologické nízkonákladové ochranné povlaky kovových podkladů.

Grilbond jsou produkty výrazně zlepšující adhezi pryže k polyesterovým kordům v pneumatikách, dopravních pásek, klínových řemenech, hadicích a pogumovaných textiliích.

Grilonit produkty jsou tvrdidla, reaktivní rozpouštědla a epoxidové pryskyřice pro použití ve stavebnictví. Produkty Grilonit patří také mezi aditiva používaná v práškových barvách.

Příklady aplikací

tn_obrazek_295.jpg

tn_obrazek_294.jpg

tn_obrazek_293.jpg

tn_obrazek_292.jpg

tn_obrazek_291.jpg

tn_obrazek_290.jpg

Chcete více informací o materiálech EMS-GRILTECH? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Materiálové řady

Kontakty

OMYA CZ s.r.o.


E-mail:

© 2020, OMYA CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑